info@edanakliyat.com
hakkımızda

BİZİ TANIYIN

Eda Nakliyat senelerdir sizlerle evden eve nakliyat işlemlerinizde yanınızdadır. Aynı zamanda ofis, depo taşımacılığı da yapmaktayız. Bizimle alakalı bilmeniz gereken en önemli detay çalışmalarımızı belgeli, yasaların gerektirdiği bir şekilde yapıyor olmamızdır. Maalesef büyük şehirlerdeki nakliye firmaları ile alakalı olan neredeyse tüm şikayetler korsan nakliyecilik sırasında gerçekleşmektedir. Bu durumun mağdurlarından birisi olmamak için yasal mevzuatın gerektirdiği tüm K belgelerine sahip, uzman bir ekiple çalışmalısınız ki burada sizlere hizmet vermek için biz varız!
Firmamızdan hizmet alan tüm kişi ve firmalar için işlemlerimizi ücretsiz keşifle başlatırız. Uygun görüşmesi halinde yerinde keşif yapılır ve fiyat belirlenir. Belirlenen fiyatlandırma üzerinden imzalanan hasar sözleşmesi aynı zamanda fiyat miktarını da kapsar. Yani herhangi bir işlem sırasında fiyatın artması söz konusu olamaz. Gönderilerinizi ambalaj aşamasından kuruluma kadar gerekli görüldüğü durumda marangozlu taşıma ile en doğru şekilde, güven içinde gitmesi gereken yere ulaştırabiliriz. İçiniz rahat olsun eşyalarınız bizimle hiç olmadığı kadar güvende.
Ücretsiz ekspertiz için yukarıda yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bülent Asıl
Şirket Sahibi

MİSYONUMUZ

Hızlı, güvenilir ve güncel, bilgi ve teknoloji destekli nakliyat hizmetinin tüm gereklerini; müşterilerimizin talebi, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmek Sürekli değişim ve gelişimi, yaşam biçimi haline getiren çalışanlarımızın; sonuca yönelik, proaktif ve katılımci faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak Rekabet gücümüzü pazarlarda sürdürmektir.

VİZYONUMUZ

Evden eve nakliyat ve uluslararası nakliye sektöründe, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak Bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında; hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olmak

Özellikler

BİZİ TERCİH EDİN!

7/24 Ankara Evden Eve Taşımacılık Hizmet

Ne zaman taşınmanız gerekeceği belli olmaz. Haftanın 7 günü, günün 24 saati bizi arayabilirsiniz.

Müşteri Temsilcimiz Daima Hizmetinizde

Nakliye hizmetimizle ilgili aklınıza takılan bir çok sorunun cevabını alabilirsiniz.

Türkiye'nin Her Yerine Tam Zamanında

Tam zamanında hizmet anlayışıyla 24 yıldır Eda Nakliyat ailesi olarak hizmetinizdeyiz.